piektdiena, 2011. gada 25. februāris

Par Lattelecom optisko internetu

Pirmie testa klienti Lattelecom optiskā interneta tīklam Rīgā tika pieslēgti 2009 gada janvārī daudzdzīvokļu namos Zolitūdē. Tagad šī rajona daudzstāvu mājās ir pieejams Rīga ātrākais optiskais internets ar ātrumu līdz 200 megabiti sekundē (Mbit/s). Šāds līdz šim privātajiem klientiem neredzētais ātrums ļauj ne tikai daudz ērtāk izmantot internetu, lejupielādējot filmas, mūziku, fotogrāfijas un citus materiālus, kā arī apmainīties ar tiem bet arī pieslēgt vairākus televizorus Interaktīvajai Lattelecom TV un baudīt augstās izšķirtspējas (high definition - HD) kanālus un izmantot videokonferenču pakalpojumus.

200 Mbit/s interneta ātrums nav lielākais pieejamais ātrums, jo piemēram, abonējot Lattelecom VIP komplektu var iegūt interneta ātrumu līdz 500 Mbit/s. 500 Mbit/s iespējams lietot tikai Lattelecom klienti un tikai Lattelecom VIP komplekta klienti.


Optiskais interneta pieslēgumsPirmie testa klienti optiskā interneta tīklam daudzdzīvokļu namos tika pieslēgti jau labu laiku atpakaļ. Šobrīd „Nākotnes tīklam” ir pievienotas ļoti daudz mājas visā Latvijā. Optiskais internets Talsos, kā arī optiskais internets Tukumā ir tas internets pieslēgums, kuru vajag ikvienam interneta lietotājam. Ar signāla pārveidotājiem un sadalītājiem optiskajam tīklam var pieslēgt vairākus datorus, televizorus un telefonu, neticamā ātrumā pārraidot un saņemot datus, vienlaicīgi izmantojot interaktīvās televīzijas pakalpojumus un skatīties HD televīzijas kanālus.
--> Read more...

pirmdiena, 2011. gada 21. februāris

Internets

Internets ir starptautisks sakaru tīkls, kas ļauj datoru lietotājiem no dažādām zemēm apmainīties ar datoros ievadīto informāciju, spēlēt spēles internetā, skatīties televīziju, iepirkties interneta veikalos, norēķināties par interneta pakalpojumiem, maksāt digitālās televīzijas rēķinu un darīt teju visu, jo internets mūsdienās kļuvis par svarīgu mūsu dzīves sastāvdaļu.

Par internetu un to attīstībuInternets ir teju visur, bet zināms, ka tas neaptver visu pasauli, jo pasaulē ir vietas, kur tas dažādu iemeslu dēļ nav pieejams. Zināms, ka internets attīstās neticamā ātrumā un tas nozīmē, ka iespējams pavisam drīz tas būs pieejams vietās, kur pagaidām tas nav pieejams.

Lai pieslēgtos internetam ir nepieciešams modems. Kopumā ir daudz un dažādi modemi, kā arī to cenas ir daudz un dažādas. Labais ir tas, ka zināms, ka Lattelecom internetu pakalpojumu sniedzējs šādus modēmus saviem klientiem dod bez maksas. Tas nozīmē, ka izvēloties Lattelecom interneta pakalpojumus Jums par modemu nebūs jāmaksā. Lattelecom piedāvā ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu par saprātīgu cenu.

DSL internetsDSL ir saīsinājums no Digital Subscriber Line (digitālā abonenta līnija). Tā ir īpaši iekārtota sakaru līnija, kurai reizē var pievienot un lietot kā datoru, tā telefonu. Tas nozīmē, ka dators būs pieslēgts patstāvīgi internetam. Interneta pieslēgums dalās divās grupās: patstāvīgais interneta pieslēgums un īslaicīgais interneta pieslēgums. Īslaicīgais interneta pieslēgums nozīmē to, ka dators tiks pieslēgts internetam uz neilgu laiku, bet patstāvīgais interneta pieslēgums nozīmē to, ka dators tiks pieslēgts internetam patstāvīgi.

Ja patika šis raksts par internetu, tad iespējams arī patiks raksts par internetu Rīgā. Labi vien ir, kad interesē tās lietas, ko pats lieto.
--> Read more...

otrdiena, 2011. gada 15. februāris

Futbola vārtsargs


Jautrais futbola vārtsargs redzems šajā video, ko Jums piedāvā Youtube. Tas ir Beļģijas futbola kluba Kortrijk vārtsargs. Beļģijas futbola kluba Kortrijk vārtsargam Damjenam Lahajam dažkārt ir problēmas ar bumbas noķeršanu.
--> Read more...

Internets Rīgā

Optiskais Rīgā no Lattelecom ir tas interneta pieslēgums, kas nodrošinās filmu lejupielādi pāris minūšu laikā. Optiskais internets no Lattelecom ir ātrs, kvalitatīvs un pats galvenais lēts interneta pieslēgums.

Lēts interneta pieslēgums, jo šāds internets citviet izmaksā pat 10 reizes dārgāk nekā tas tiek piedāvāts no Lattelecom. Norvēģijā optiskais pieslēgums mēnesī, piemēram, maksā 160 eiro, kas ir daudz reižu dārgāk nekā to iespējams abonēt no Lattelecom paklpojumu sniedzēja. Jāatzīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja lietot Eiropā ātrāko internetu, kāds pieejams privātpersonām – 500 Mb/s, ko spēj nodrošināt Lattelecom optiskais pieslēgums.

Šobrīd Lattelecom optiskā interneta tīkls izbūvēts jau Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās un pieejams daudzās mājsaimniecībās, tādējādi aptuveni ceturtajai daļai visas Latvijas dzīvokļu ir iespēja pieslēgt optisko internetu.

Lattelecom ir viens no retajiem pakalpojumu piegādātājiem Rīgā un visā Latvijā, kas optisko internetu nodrošina līdz pat gala klienta dzīvoklim, proti, optiskā šķiedra tiek ievilkta klienta dzīvoklī, kas nodrošina augstāko iespējamo pakalpojuma kvalitāti. Lai nodrošinātu klientiem optiskā interneta piegādi līdz dzīvoklim, papildus optiskajai šķiedrai ir nepieciešams tehnisks risinājums, kas sastāv no tīkla mezgliem, sadalītājiem, kā arī gala iekārtām, kas veido būtisku daļu no kopējām investīcijām optikas tīklā.
--> Read more...

ceturtdiena, 2011. gada 10. februāris

Enerģijas dzērienu ietekmeEnerģijas dzērienu ietekme uz Jūsu veselību. Mediķi satraukti par enerģijas dzērienu ietekmi uz jauniešu veselību. Uzmundrina ķermeni un prātu - lieto ar mēru!

Mediķi bažīgi raugās uz kofeīna daudzumu šo dzērienu sastāvā un īpaši uztraucas par jauniešu veselību. Šajos enerģijas dzērienos ir augsts kofeīna saturs. Uz 100 ml tas var būt pat visi 32 mg.

Raksts no rokas bloga. Dzer ar mēru!
--> Read more...

pirmdiena, 2011. gada 7. februāris

Sniega vētra
Sniega vētra ASV ir redzema šajā video klipā. Cik zināms, tad šī esot lielākā snigšana pēdējās desmitgadēs. Tagad tad ar to skatāmies šajā video par vētru ASV.

Vecāki ieraksti: ātrais kredīts internetā bez ķīlas un youtube filma, kā arī viss par to. YouTube lietotāju uzņemto filmu rādīs kinoteātros. Tā ir filma Life in a Day.
--> Read more...

 

  © 2009 Ziņas Latvijā un Pasaulē