sestdiena, 2013. gada 19. oktobris

Šis tas par sieviešu apakšveļu

Thong un g-string biksītes - Šīs kļūst ievērojami populāras apakšveļas izvēles. Tās parasti nēsā zem apspīlēta apģērba, jo tās nerada redzamu biksīšu līniju. Lielākā daļa ir izgatavotas no zīdainiem materiāliem un tās ir ļoti ērti valkāt. Valkājot šīs biksītes, Jūs jutīsieties tā, it kā Jums nemaz nebūtu apakšveļas.

Rīta tērps 


Šīs apakšveļas veids nav tik plaši lietots. Tā ir kā kleita, kas sniedzas līdz potītēm. Tāpēc, tas ir tikai saderīgs ar ļoti garām kleitām, kuras netiek valkātas ikdienā.

Ikdienas apakšveļa 


Ikdienas apakšveļa, piemēram, push - up krūšturi un citi atbalstoši krūšturi ir praktiskāki. Sievietes ar mazākām krūtīm var izmantot push -up krūšturi, lai veidotu ilūziju par lielākām krūtīm. Sievietēm ar lielākām krūtīm var būt nepieciešams krūšturis ar labāku atbalstu. Turklāt, krūšturi var būt dažādas formas. Piemēram, krūšturis ar pusbļodiņām ir nepieciešams, ja Jūs vēlaties valkāt kleitu ar zemu izgriezumu. Ir daudz dažādu sieviešu apakšveļas veidu, kas pieejami tirgū un Jūs varat tajā apjukt, bet dažādība tikai padara visu apakšveļas iegādes procesu daudz jautrāku un interesantāku.
--> Read more...

 

  © 2009 Ziņas Latvijā un Pasaulē