trešdiena, 2016. gada 10. augusts

Kas ir SMS kredīti?

Dauzi uzdod jautājumu: „Kas īsi ir SMS kredīts un kā tas atšķiras no parastā – ātrā kredīta?” Atbilde ir pavisam vienkārša, SMS kredīts ir vien tas pats, kas ātrais kredīts, taču, lai to aizņemtos ir jāuzraksta SMS jeb īsziņa, nevis kā tas parasti notiek ar citiem ātrajiem kredītiem, kur atliek ieiet interneta tiešsaistes kreditoru mājas lapā un ar pāris klikšķiem aizņemties nepieciešamos kredīta summu.

SMS kredīti tiek dēvēti par ātrākajiem aizņēmumiem, jo tiklīdz Jūs nosūtat informāciju par nepieciešamo kredīta lieluma summu, jums pāris minūšu laikā tiek sniegta informācija, vai kredītu varat saņemt. Pēc šādas ziņas apstiprinājuma, Jūs savu naudas summu bankā, saņemsiet jau pēc pāris minūtēm. Jāatzīst, ka tas ir nedaudz ātrāk, kā parastie ātri kredīti, taču lielākā daļa ātro kreditoru nodrošina kredīta izsniegšanu aptuveni 10-30 minūšu laikā, kas nemaz tik ļoti krasi neatšķiras. SMS kredītos ir iespējams aizņemties no aptuveni 70 – 900 Eiro, dažas kredīta kompānijas piedāvā aizņemties arī līdz visiem 1000 Eiro. Atmaksas termiņš var stiepties pat līdz veselam vienam gadam, kas ir lieliska iespēja tiem, kas kredītu nevarētu atmaksāt mēneša vai divu laikā.

Tomēr Latvijā ir vairākas kredītu kompānijas, kuras neatzīst SMS kredītus, jo tie nav pietiekami droši, atspoguļojoties uz to, ka iespējamos datus, kāds var izmantot ļaunprātīgi. Šīs kompānijas piebilst, ka tikpat ātri var aizņemties arī internetā un laika ziņā neesot nekādas dižās atšķirības, pie tam, tas ir drošāk un Jūsu personiskā informācija nevarēs nonākt trešo pušu rokās.
--> Read more...

 

  © 2009 Ziņas Latvijā un Pasaulē