pirmdiena, 2017. gada 15. maijs

Pārdomas

Biksīšu augšdaļa parasti ir augstāka, kas atbalstās uz vidukļa. Tās ieguva humoristisku slavu kā apakšbikses redzamas Bridžitas Džonsas filmā. Ir daži šī dizaina varianti:

Šortiņi

Šīs biksītes beidzas uz augšstilbiem, izskatoties kā pieguļoši zēnu šorti. Parasti šādas biksītes tiek veidotas no caurspīdīgiem vai mežģīņu materiāliem.

Biksītes ar augstu piegriezumu

Tās ir pretējas šortiņiem, jo to piegriezums ir veidots tā, lai atsegtu gurnus un augšstilbus – tās izskatās ļoti seksīgi, jo tās akcentē un uzlabo šķietamo kāju garumu. Tās ir arī pazīstamas kā franču piegriezums.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 9. aprīlis

Ko arī sauc par koriģējošo veļu?

Pamata apģērbs, ko arī sauc par formējošo/koriģējošo veļu, tiek izmantots, lai mainītu sievietes formu un to izceltu, tādēļ to dēvē par formējošo veļu. Bodiji, krūšturi, korsetes, korsešbiksītes, puskorsetes, zeķturi, formējošās kleitiņas un pusgarās bikses, kā arī formējošie ņieburi ir dažādu veidu sieviešu formējošā veļa, kas tiek valkāta zem noteikta tērpa. Pēc stiliem, tie tiek klasificēti kā bodiji, legingi, bikses, šortiņi, šorti, krūšturi, kleitiņas, ņieburi un tediji. Daži no šīs veļas veidiem tiek izmantoti kā modes tendences un citi tiek lietoti, lai justos drošāk. Šī veļa ir pārvērtusies no ierobežojošām uz daudz vieglākām un ērtākām drēbēm.

Tātad, ja Jūs pērkat apakšveļu vai citu apģērbu, Jums vajadzētu zināt tā stilu, pieejamos zīmolus un materiālus, lai Jūs varētu atrast labāko, kas Jums derēs, kā uzliets un kurā Jūs jutīsieties un izskatīsieties labi.
--> Read more...

svētdiena, 2017. gada 19. februāris

Īsumā par svārkiem

Šī ir sezona, kad izrādīt Jūsu kājas ar pievilcīgiem svārkiem. Ir neskaitāmi daudz svārku, no kuriem izvēlēties, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka Jūs sākat tos izpētīt jau tagad. Svārki ir lieliski, jo Jūs varat tos vilkt kopā ar oficiālām vai ikdienas drēbēm. Jūs varat valkāt tos uz pludmali vai uz pirmo randiņu. Sieviešu svārki ir lieliski, jo tie ir viegli un tos var uzvilkt bez grūtībām. Šī iemesla dēļ, Jūs varat izveidot perfektu pludmales apģērbu, uzvelkot Jūsu mīļākos svārkus virs peldkostīma. Vienkārši uzvelciet augstpapēžu kurpes un Jūs varat pārvērst savu ikdienas apģērbu par lielisku tērpu vakara randiņam. Bet Jums ir jāsāk iegādāties tie jau tagad, jo to sezona pavisam noteikti ir klāt.

Džinsi noteikti ir modē

Džinsa svārki ir viens no populārākajiem svārku veidiem, kas atgriežas modes pasaulē. Jūs varat iegādāties šos svārkus daudzos stilos, piemēram, daudzpakāpju, mini, A-piegriezuma, zīmuļsvārkus, bikšusvārkus un slīpā piegriezuma svārkus. Nav šaubu, ka džinsa svārki ir šāgada modernākie sieviešu svārki, kam pavisam noteikti ir jābūt Jūsu garderobē. Gaiši nodiluša efekta džinsa svārki arī ir ļoti populāri sieviešu vidū šogad. Bet tie nav vienīgie svārki, ko Jūs varat valkāt šogad. Ir vairāku stilu svārki, piemēram, pieguloši svārki, plūstoša piegriezuma svārki, un apsienami svārki, kuriem Jums vajadzētu pievērst uzmanību, kamēr siltais laiks vēl nav pagājis.

Iegādājoties svārkus darbam, ir daži svarīgi faktori, kas jāpatur prātā. Lielākajai daļai uzņēmumu ir dreskods. Protams, noteikti ir jāapskata šie ģērbšanās ierobežojumi, pirms došanās iepirkties. Galvenais rādītājs šeit parasti ir garums, un vispārīgs noteikums parasti ir tāds, ka svārki nevar būt īsāki par plaukstas garumu virs ceļgala. Tāpat kā ikdienas svārki, darba svārki var būt dažādu modeļu, stilu un piegriezumu, tomēr, darba svārki parasti tiek izstrādāti neitrālās krāsās vai ar vienkāršiem rakstiem. Materiāls parasti ir kokvilnas, vilnas vai poliestera maisījums, bet tas neaprobežojas tikai ar šiem materiāliem.
--> Read more...

Sieviešu kurpes

Es negribētu teikt, ka vīrieši nenovērtē sieviešu kurpes. Daudzi vīrieši ir kā traki uz jauku augstpapēžu kurpju pāri vai neticami skaistu pāri augstpapēžu zābaku. Man liekas, ka no tā arī ir radies termins kāju fetišs. Sieviešu kurpju pievilcība ir kā nūja ar diviem galiem. Daudzas sievietes, protams, iegādājas kurpes, paturot to prātā.

No otras puses, es negribu pat minūti izlikties, ka vīrieši saprot, kas notiek ar viņu sieviešu kolēģēm, kad runa ir par apaviem. Sieviešu kurpēs ir kas ļoti īpašs, kas velk dāmas uz veikalu neatkarīgi no tā, vai viņām to vajag vai ne. Un vairumā gadījumu, iespējams, nevajag.

Tomēr, viņa droši vien jūtas tā, it kā vajadzētu. Viņa var Jums paziņot, ka diezgan maz lietu aizvieto sajūtu, kas rodas, atrodot perfektu pāri kurpju tieši īstajā tumši sarkanajā tonī, kas ir saskaņots ar nesen iegādāto šalli, kas atrodas zemākajā skapja atvilktnē. Šalle, nav šaubu, tika nopirkta zinot, ka kaut kur ir jābūt ideāli pieskaņotām sieviešu kurpēm, ko viņai nācās meklēt.

Var paiet daudzi gadi, lai atrastu šīs ideālās kurpes, kas atbilstu šai šallei, bet tas būs tā vērts. Kādā jaukā dienā sieviešu kurpju dizaineri sapratīs, kas viņiem jādara un izgatavos tieši tādu kurpju pāri, kas atbildīs šai šallei. Turklāt meitene tik un tā būs jau devusies medībās. Medības aizņems diezgan ilgu laiku, bet nekas vērtīgs nevar tik viegli iegūts. Tas nav saprotams lielākajai daļai vīriešu, kuru apavu tirgus, šķiet, ir balstīts uz nepacietību.

Vai varbūt tas ir kaut kas pavisam atšķirīgs. Ja padomā, es gribu iegādāties sieviešu kurpes, jo tās ir viena vienīgā prece visā veikalā, par kuru es esmu pārliecināta, ka man tā derēs. Tās ir noderīgas, pat ja maksā maz. Runājot par sieviešu kurpēm, es vienmēr izvēlos septīto izmēru.
--> Read more...

Par krūšturiem

Atbalsta krūšturis – tas atbalsta krūtis, paceļot tās uz augšu. Šim krūšturim ir stingra apakšmala, kas atbalsta krūtis, paceļot tās. plaukta krūšturis atkal dara to, ko tā saka, ņemot nekustīgu joslā, kas atbilst saskaņā ar krūšturis tādējādi paaugstinot krūtis uz augšu. Tiem arī ir tikai ½ bļodiņas, tādēļ krūtis tiek paceltas no lejasdaļas.

Krūšturi ar maināmām lencītēm – šiem multi-krūšturiem ir noņemamas lencītes, kas var tikt izvietotas dažādās konfigurācijās, lai pašu krūšturi varētu valkāt ar dažādu veidu apģērbu, piemēram, ar kleitām bez lencītēm vai atkailinātu muguru.
Krūšturis bez lencēm – šāda veida krūšturim nav lencīšu, un tas ir īpaši noderīgs, valkājot apģērbu, kas atklāj plecus.

Mīkstais krūšturis – šim krūšturim nav iestrādātu stīpiņu. Tas vienkārši balstās uz paša materiāla izturību, lai atbalstītu krūtis.
--> Read more...

piektdiena, 2016. gada 2. decembris

Brīnumainā daba

Viņa viena pati spēj stundām ilgi staigāt gar jūru, māksliniece tur redz brīnumu pasaku pasauli, kas viņā dzīvo vēl no bērnības. Jaunu izjūtu un dabas patieso pieskārienu meklējumos viņa devusies līdzi pat medniekiem trīs dienu piedzīvojumos Slīteres purvos, bet visīstākie brīnumi dabā un cilvēkā atklājas pēc saulrieta.
--> Read more...

Bmw jaunā priekšpiedziņa

Beidzot tas ir noticis, BMW ir sācis ražot priekšpiedziņas automobili. Tā ir revolūcija, kaut kas tāds pirms gadiem 10 nebūtu iedomājams. Pirmie soļi uz priekšpiedziņu sākās ar pirmās sērijas ražošanu, jo aptaujājot, šīs sērijas pircējus izrādījās, ka daudzi nemaz nezina, ka brauc ar aizmugurējās piedziņas automobili. BMW loģiski secināja, ka nav vērts tērēt naudu un resursus ražojot komfortablāku un dārgāku aizmugures piedziņas auto, ja pircējs to nemaz neatšķir no priekšpiedziņas.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 10. novembris

Jaunie tramvaji


Sabiedriskā transporta uzņēmums ‘’Daugavpils satiksme’’ iepirkumā par 8 četrasu un 4 sešasu vagonu piegādi uzvarēja Krievijas akciju sabiedrība ‘’Nacionālo kontraktu korporācija’’ šobrīd visi 12 pasūtītie tramvaji jau ir piegādāti, apmaksāti un nodoti ekspluatācijā. Kaut gan kopumā tramvaji ņipri veic savus pienākumus, veicot pārbaudi atklāti pirmie defekti. Visiem 12 vagoniem ir divu gadu garantija un konstatētos defektus ražotājs jau novērsis. Pasažieru domas par jaunajiem transportlīdzekļiem dalās, tomēr atzinīgus vārdus gadās dzirdēt biežāk nekā kritiku. Kompānijas valdes locekle Sabīne Šnepste atzīst, ka tādus tramvajus kā Rīgā ‘’Daugavpils satiksme’’ atļauties nevar, tādēļ meklēts arī kompromisa variants. Šobrīd nomainīta gandrīz puse novecojušo pagājušā gadsimta 80ajos un 90ajos gados ražoto tramvaju vagonu.
--> Read more...

ceturtdiena, 2016. gada 6. oktobris

Skolēni un studenti diskutē par nodokļiemLatviešu tautas ticējums vēsta: ‘’Dots devējam atdodas’’, tā vajadzētu būt arī ar nodokļiem. Latvijā ir 13 dažādi nodokļu veidi, no kuriem vairākus, piemēram, pievienotās vērtības nodokli, nekustamā īpašuma nodokli vai autotransporta nodokli maksā gandrīz visi, citādi ir ar darbaspēka nodokļiem. Vidējā darba alga Latvijā šogad pārsniegusi 750 eiro no, kuras darbinieks uz ‘’rokas’’ saņem nepilnus 530 eiro. Savukārt darba devējam tas izmaksā gandrīz 930 eiro. Daudzu viedoklim, ka zemāka nodokļu likme vairotu motivāciju iziet no palēkās zonas, Finanšu ministrija gan nepiekrīt. No šobrīd iekasētajiem nodokļiem 31 procents tiek novirzīts sociālajām vajadzībām, 15 procenti izglītībai, 11 procenti veselībai, bet 12 procenti valsts pārvaldei. Finanšu ministrija uzskata, ka vēlme apiet nodokļu nomaksu ir padomju laika mantojums.
--> Read more...

Universitāte iegādājusies elektromobiļus

Daugavpils Universitātes īpašumā nonākušas četras vw up modeļa automašīnas. Uz tā esošais uzraksts ‘’Domā zaļi’’ pilnībā atbilsts jauno auto funkcijām. Katrs no tiem aprīkots ar modernu litija akumulatoru un elektrodzinēju, kas nozīmē, ka automašīnas pārvietojoties, neizdala siltumnīcas efektu izraisošas gāzes. Uz 100 kilometriem jaunie auto patērē aptuveni 11,7 kilovatstundas enerģijas, kas pēc pašreizējā Latvenergo tarifa izmaksā aptuveni tikpat cik 1,5 litri benzīns. Automašīnas akumulatoru var uzlādēt no jebkuras rozetes, taču šādā veidā pilna uzlāde prasa aptuveni 8 stundas. Savukārt no speciālas stacijas šis process aizņemtu vien 30 minūtes. Automobiļu prezentācijas laikā tos drīkstēja izmēģināt gan Universitātes darbinieki, gan studenti. Tā kā pagaidām Latgalē nav speciālu uzlādes staciju, jauniegādātie spēkrati tiks izmantoti braucieniem pa pilsētu un Latgales reģionu. Katra automobiļa izmaksas sastāda nedaudz virs 25000 eiro, 75% no šīs summas sedz klimata pārmaiņu finanšu instruments, atlikušos līdzekļus sedza Universitāte.
--> Read more...

 

  © 2009 Ziņas Latvijā un Pasaulē