otrdiena, 2010. gada 13. aprīlis

Sievietes

Filma "Sievietes". Varētu domāt, ka Marijai Haines ir viss, lai viņa būtu laimīga – skaista māja, bagāts vīrs, jauka meitiņa un sapņu darbs apģērbu dizaina jomā. Viņas labākā draudzene Silvija ir vadoša stila žurnāla galvenā redaktore. Taču, kad Marijas vīrs uzsāk dēku ar Kristalu Alenu, „smaržu meiteni” no 5.Avēnijas parfimērijas veikala, izskatās, ka pasaule apkārt ir sabrukusi. Marijas un Silvijas draudzība ir pārbaudījuma priekšā, kamēr viņu abu tuvākās draudzenes – topošā māmiņa Edija Kohena un rakstniece Aleksa Fišere grib tikt skaidrībā, kas notiek arī ar viņu pašu attiecībām.

Nolādētā dvēseleFilma stāsta par ģimeni, kas cunami laikā Taizemē pazaudē vienīgo dēlu. Tā kā viņa ķermeni neizdodas atrast, Žanna netic, ka zēns ir miris un pierunā vīru atsākt meklējumus. Viņi vēršas pēc palīdzības pie vietējiem narkodīleriem, ar kuriem kopā nokļūst pašā džungļu sirdī, kur apmetas "vinyan" – nelaikā aizgājušo cilvēku dvēseles.

Gran TorinoValts Kovalskis ir tikko zaudējis savu sievu, un viņa bērni vēlas ievietot savu tēvu veco ļaužu pansionātā. Būdams ass, cinisks un nekomunukabls, Valts slikti sadzīvo ar aziātu izcelsmes kaimiņiem, pret kuriem Korejas kara veterāns neslēpj savus rasistiskos uzskatus. Viss sākas ar kaimiņu puikas Tao mēģinājumu nozagt Valta lepnumu - 1972. gada izlaiduma fordu "Gran Torino". Lai izpirktu savu vainu, Tao ģimene nosūta viņu strādāt pie Valta. Cenšoties nosargāt Tao no bandītu ietekmes, Valts nonāk konfilktā ar viņiem un kļūst par bandas mērķi.

Raganu kalns


Lasvegasas taksista Džeka Bruno dzīve apgriežas ar kājām gaisā, kad glābjoties no pakaļdzīšanās, viņa taksometrā iesēžas divi pusaudži - Tonijs un Tia. Pavisam drīz, viņš saprot, ka viņa pasažieri ir apveltīti ar paranormālām spējām, un viņiem pa pēdām seko slepena valdības dienesta aģenti. Bēgļiem ir jānokļūst līdz Raganu kalnam - mītiskai vietai, kuras glabātie noslēpumi spēs glābt pasauli no citplanētiešu iebrukuma.
Septiņas dzīves

Vils Smits atveido nodokļu inspektoru Benu Tomasu. Bens glabā kādu liktenīgu noslēpumu, kas kļūst par aizsākumu neparastai grēksūdzei, kuras laikā Bens uz visiem laikiem izmainīs septiņu cilvēku dzīves. Plāns tomēr kļūst sarežģītāks brīdī, kad Bens apjauš, ka ir iemīlējies neārstējami slimā sievietē.
Viesnīca suņiem

Endijai un Brūsam jāatrod jauns mājoklis savam mīlulim - sunim Piektdienim. Bērni uziet pamestu viesnīcas ēku un Brūss, liekot lietā savas izgudrotāja spējas, pārvērš to par suņu paradīzi Piektdienim un drīz vien – arī suņuka draugiem. Suņu rejas dara uzmanīgus kaimiņus, tādēļ māsai un brālim jāizdomā jauni risinājumi, lai neviens neuzzinātu, ka ēka pārvērtusies par suņu viesnīcu.

Šīs filmas tev tākā būtu jāredz. Gribi vai negribi, bet jāredz :D !

0 komentāri:

Ierakstīt komentāru

 

  © 2009 Ziņas Latvijā un Pasaulē